Obserwuj w Google News

"Leśniczówka", odcinek 251 - STRESZCZENIE. Krzysztof odnajduje Roberta w barze [23.09]

2 min. czytania
22.09.2020 11:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 251. odcinka serialu "Leśniczówka" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Krzysztof odnajduje Roberta w barze. Mówi, że wie o jego kłopotach i przeprasza za posądzenie o powrót do hazardu. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Leśniczówka"? Streszczenie prezentujemy poniżej.  

Kadr z serialu "Leśniczówka"
fot. YouTube/TVP VOD

"Leśniczówka", odcinek 251 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Leśniczówka"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Leśniczówki" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 251. odcinek "Leśniczówki". 

Zobacz także:  Joanna Kuberska dołącza do obsady serialu "Leśniczówka". W kogo się wcieli? 

"Leśniczówka", odcinek 251: Streszczenie epizodu

Streszczenie 251. odcinka serialu "Leśniczówka" prezentuje się następująco:

Krzysztof odnajduje Roberta w barze. Wyznaje, że wie o jego kłopotach i przeprasza za posądzenie o powrót do hazardu. Pola przygotowuje profesjonalne CV i daje je ojcu. Po krótkim wahaniu Majewski decyduje się przyjąć córkę na staż. Natomiast Kasia wraz z Anielą próbują wymyślić odpowiedni temat na portal. W tym czasie Maryna pakuje się na wyjazd do Norwegii. Doręczając pocztę do ośrodka, Rej zagaduje Wojtka. Bardzo ją cieszy, że terapeuta pogodził się z leśniczym. Chciałaby, żeby Kasia zrobiła to samo. Przygotowuje plan, w który wciąga Wojtka. Mężczyzna organizuje kolację na otwarcie ośrodka. Zaprasza Konrada i Ruszczycównę. Kiedy na uroczystości zjawia się Olga, sprawy się komplikują.

"Leśniczówka", odcinek 251: Gdzie i kiedy oglądać?

251. epizod serialu "Leśniczówka" będzie można obejrzeć w środę, 23 września 2020 roku o godzinie 20.30 na TVP1.

Serial "Leśniczówka" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30 na antenie TVP1. Serial można także oglądać na platformie vod.tvp.pl.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl