Obserwuj w Google News

Leśniczówka, odcinek 250 - STRESZCZENIE. Krzysztof odkrywa sekret Roberta [22.09]

2 min. czytania
21.09.2020 10:50
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 250. odcinka serialu "Leśniczówka" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Krzysztof domyśla się, że Robert mieszka w aucie. Zarzuca mu, że wrócił do hazardu. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Leśniczówka"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Leśniczówka
fot. YouTube/TVP VOD

"Leśniczówka", odcinek 250 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Leśniczówka"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Leśniczówki" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 250. odcinek "Leśniczówki".

Zobacz także:  Joanna Kuberska dołącza do obsady serialu "Leśniczówka". W kogo się wcieli?

Leśniczówka, odcinek 250: Streszczenie epizodu

Streszczenie 250. odcinka serialu "Leśniczówka" prezentuje się następująco:

W czasie wydobywania beczek z trującą substancją robotnicy odnajdują kamizelkę roboczą Kurka. Wigrowski wzywa ekipę dochodzeniową. Sam jedzie do domu Janusza próbuje wydobyć jakieś informacje na temat Wieśka. Przerywa mu wezwanie od Kowalskiego. Po wyjściu policjanta Karcz odbiera telefon od Jasińskiego. Edward ostrzega, że zamierza wycofać się z umowy. Natomiast Krzysztof, Teodor i Pola kończą rozliczenia z wierzycielami dziewczyny. Tymczasem Robert budzi się w swoim samochodzie. Spóźniony wkracza do biura. Krzysztof domyśla się, że przyjaciel mieszka w aucie i próbuje się dowiedzieć, jaka jest prawda. Zarzuca mu także, że wrócił do hazardu. Pola z Teodorem jadą na targi uczelniane. Po ich zakończeniu, podczas spaceru senior dostaje napadu duszności. Sołtys informuje Wojtka, że jego podopieczni z ośrodka ukradli drewno. Niebawem przyjeżdżają policjanci wraz z Gromniakiem i leśniczym, który oświadcza, że młodzież dostała drewno od niego.

Leśniczówka, odcinek 250: Gdzie i kiedy oglądać?

250. epizod serialu "Leśniczówka" będzie można obejrzeć we wtorek, 22 września 2020 roku o godzinie 20.30 na TVP1.

Serial "Leśniczówka" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30 na antenie TVP1. Serial można także oglądać na platformie vod.tvp.pl.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl