Obserwuj w Google News

"Leśniczówka", odcinek 248 - STRESZCZENIE. Jacek mieszka u Tomka [18.09]

2 min. czytania
17.09.2020 10:04
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 248. odcinka serialu "Leśniczówka"  można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jacek mieszka u Tomka. Zjawia się Magda i wyznaje narzeczonemu, że wie od Natalii, co tak naprawdę wydarzyło się między nimi. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Leśniczówka"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu "Leśniczówka"
fot. YouTube/Bądźmy razem TVP

"Leśniczówka", odcinek 248 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Leśniczówka"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Leśniczówki" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 248. odcinek "Leśniczówki".

Zobacz także:  Joanna Kuberska dołącza do obsady serialu "Leśniczówka". W kogo się wcieli? 

"Leśniczówka", odcinek 248: Streszczenie epizodu

Streszczenie 248. odcinka serialu "Leśniczówka" prezentuje się następująco:

Jacek spędza czas w mieszkaniu Tomka. Kolega deklaruje, że Mądrasiuk może u niego mieszkać tak długo, jak zechce. W tym czasie zjawia się Magda i wyznaje narzeczonemu, że wie od Natalii, co tak naprawdę wydarzyło się między nimi. Czesława stara się podtrzymać córkę Tadeusza na duchu. Jedzie też do szpitala i dzięki upoważnieniu zagląda do historii choroby Zalewskiej. Pokazuje dokumentację swojej córce. Magda obiecuje, że porozmawia o przypadku Natalii z zaprzyjaźnionymi onkologami. Wkrótce chora postanawia powiedzieć o swoich dolegliwościach Pati. Izdebska odwiedza Bogdana i jest zaskoczona, że Karcz jest już prawie w pełni sprawny. Prawniczka chce się dowiedzieć, co zaszło wiele miesięcy wcześniej w stajni. Grzymowski radzi Januszowi, co ma zrobić, by nie pójść do aresztu. Mówi mu, by otoczył ojca opieką. Natomiast Aniela pyta Kasię o jej relacje z Polą. Rozmowa schodzi na Marynę. Ruszczycówna informuje, że pojechała ona do Warszawy na warsztaty dla młodych przedsiębiorców. Wkrótce podczas wideorozmowy Maryna wyznaje, że wygrała staż w Norwegii.

"Leśniczówka", odcinek 248: Gdzie i kiedy oglądać?

248. epizod serialu "Leśniczówka" będzie można obejrzeć w piątek, 18 września 2020 roku o godzinie 20.30 na TVP1.

Serial "Leśniczówka" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30 na antenie TVP1. Serial można także oglądać na platformie vod.tvp.pl.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl