Obserwuj w Google News

"La Révolution": Netflix zapowiada serial o alternatywnej wersji rewolucji francuskiej

1 min. czytania
17.09.2020 13:05

"La Révolution" to francuski serial Netfliksa opowiadający o słynnej rewolucji. Tym razem jednak w zupełnie nowej wersji. Szykuje się wyśmienita (i brutalna) produkcja kostiumowa! Kiedy premiera serialu "La Révolution" i kto znalazł się w obsadzie? Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły.

"La Révolution" - serial Netfliksa o rewolucji francuskiej. Zwiastun, premiera, obsada
fot. materiały prasowe Netflix

"La Révolution", czyli rewolucja francuska w alternatywnej wersji. Najnowszy serial platformy Netflix zabierze nas do XVIII-wiecznej Francji, gdzie intrygi, zdrady i morderstwa były na porządku dziennym. Nie zabraknie tez sporej dawki mroku i brutalności. 

"La Révolution" - zwiastun serialu Netfliksa

Zwiastun serialu "La Révolution" prezentuje się następująco:

W serialu zobaczymy wydarzenia rozgrywające się w 1787 roku. Głównym bohaterem jest Joseph-Ignace Guillotin, czyli przyszły wynalazca gilotyny. Mężczyzna odkryje również chorobę, która sprawia, że ludzie z wyższych klas społecznych zaczynają mordować biednych.

"Emily w Paryżu": pełny zwiastun nowego serialu Netfliksa z Lily Collins w roli głównej

"La Révolution" - premiera i obsada

Twórcą serialu jest Aurélien Molas, a w obsadzie znaleźli się: Amir El Kacem, Lionel Erdogan, Marilou Aussilloux, Laurent Lucas oraz Julien Frison. Premiera serialu "La Révolution" odbędzie się 16 października 2020 roku na platformie Netflix.

Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie