Obserwuj w Google News

La Bandida, odcinek 55 - STRESZCZENIE. Pedro odchodzi z domu Bandidy [26.08]

2 min. czytania
26.08.2020 14:01
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 55. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Pedro odchodzi z domu Bandidy. Niebawem jednak znów do niego wraca. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 55. epizodu "La Bandidy". 

La Bandida kadr z serialu
fot. YouTube/TVP VOD

"La Bandida", odcinek 55 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 55. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji. 

W poprzednim odcinku Graciela, będąc pod wpływem czaru Teresy, powiedziała Marinie, że może robić, co chce. Co się teraz stanie?   

La Bandida, odcinek 55: Streszczenie epizodu

Streszczenie 55. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 55. epizodzie z powodu awantury z Maxem Pedro odchodzi z domu Bandidy. Niebawem znów do niego wraca. Odbywa się ślub Damiana i Mariny. Graciela i Benjamin liczą, że Antonio będzie chciał mu zapobiec. Tymczasem Antonio wraca do rodziców, którzy są w Stanach. Marina smuci się, że nie zdążyła się z nim pożegnać. Natomiast Ludzie senatora Ayali zabijają Salvadora. Wszyscy są załamani, a Blondi wpada w rozpacz. Zastanawia się, kto doniósł o tym, że Salvador jest w domu Bandidy. Benjamin dowiaduje się, że Octavio i Valentina mają romans. Postanawia działać.

La Bandida, odcinek 55: Gdzie i kiedy oglądać?

55. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w środę, 26 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl