Obserwuj w Google News

La Bandida, odcinek 54 - STRESZCZENIE. Księżniczka uwodzi Miguela [25.08]

2 min. czytania
25.08.2020 13:09
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 54. odcinka serialu "La Bandida' można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Księżniczka uwodzi Miguela i spędza z nim noc. Consuelo doznaje halucynacji. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 54. epizodu "La Bandidy". 

Kadr z serialu "La Bandida"
fot. YouTube/TVP VOD

"La Bandida", odcinek 54 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 54. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Graciela zaczęła odczuwać skutki zaklęć Teresy. Co się teraz stanie?  

La Bandida, odcinek 54: Streszczenie epizodu

Streszczeni 54. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 54. odcinku Księżniczka ze strachu przed samotnością uwodzi Miguela i spędza z nim noc. Graciela, będąc pod wpływem czaru Teresy, mówi Marinie, że może robić, co chce. Następnego dnia nic nie pamięta, a córka ucieka z domu. Consuelo doznaje halucynacji. Idzie do Teresy, która rzuca się na nią i próbuje zabić. Kobieta się broni i ucieka. Przerażona sądzi, że zamordowała napastniczkę. Jakiś czas potem Consuelo odkrywa, że Blondi ukrywa u siebie Salvadora. Donosi o tym senatorowi Ayali. Natomiast Max oddaje akt własności domu Gracieli. Damian informuje rodziców, że on i Marina biorą ślub.

La Bandida, odcinek 54: Gdzie i kiedy oglądać?

54. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany we wtorek, 25 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl