Obserwuj w Google News

La Bandida, odcinek 53 - STRESZCZENIE. Federico sprzedaje dom schadzek [24.08]

2 min. czytania
24.08.2020 12:22
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 53. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Federico sprzedaje dom schadzek Maxowi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 53. epizodu "La Bandidy".

La Bandida kadr z serialu
fot. YouTube/TVP VOD

"La Bandida", odcinek 53 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 53. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Valentina całowała się z Octaviem. Potem obiecała sobie i Benjaminowi, że był to ostatni raz. Co się teraz stanie? 

La Bandida, odcinek 53: Streszczenie epizodu

Streszczenie 53. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 53. epizodzie Maria Alvarado topi smutki w alkoholu. Chce, by Benjamin wstawił się za nią u kobiet z Ligi Obrony Przyzwoitości, ale on odmawia. Natomiast Nimfa nie może zapomnieć o Guero i wraca do domu La Bandidy. Blondi otacza Salvadora opieką. Planuje wyjechać z nim na stałe z miasta. Federico sprzedaje dom schadzek Maxowi. Marina próbuje namówić Damiana na ślub, by w ten sposób odciąć się od matki. Graciela zaczyna odczuwać skutki zaklęć Teresy. Kobieta dziwnie się zachowuje i staje się agresywna. W końcu wyrzuca Pedra. Valentina szuka matki dziecka.

La Bandida, odcinek 53: Gdzie i kiedy oglądać?

53. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 24 sierpnia 2020 o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl