Obserwuj w Google News

La Bandida, odcinek 52 - STRESZCZENIE. Marina nie wróci do szkoły [24.08]

2 min. czytania
24.08.2020 11:44
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 52. odcinka serialu "La Bandida" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Marina odmawia powrotu do szkoły, chce za to, żeby matka zabrała ją do domu schadzek. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie 52. epizodu "La Bandidy".

La Bandida kadr z serialu
fot. YouTube/TVP VOD

"La Bandida", odcinek 52 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie telenoweli "La Bandida"? Gdzie i kiedy można obejrzeć meksykański serial? Podajemy streszczenie 52. odcinka serialu "La Bandida" i szczegóły jego emisji.

La Bandida, odcinek 52: Streszczenie epizodu

Streszczenie 52. odcinka serialu "La Bandida" prezentuje się następująco:

W 52. odcinku Nimfa opuszcza dom La Bandidy i rozstaje się z Danielem. Graciela zapewnia, że nadal będzie opłacała jej studia. Dochodzi do porozumienia z Maxem, który deklaruje, że odkupi udziały Federica. Pedro jest zbulwersowany jego propozycją. Natomiast Valentina całuje się z Octaviem. Potem obiecuje sobie i Benjaminowi, że był to ostatni raz. Nie dotrzymuje słowa i następnego dnia znów wymienia czułości z Octaviem. Marina odmawia powrotu do szkoły, chce za to, by matka zabrała ją do domu schadzek. Ta nie ma zamiaru tego zrobić. Maria przestaje być przewodniczącą Ligi Obrony Przyzwoitości. Mimo perswazji Damiana nie chce oglądać Mariny.

La Bandida, odcinek 52: Gdzie i kiedy oglądać?

52. odcinek serialu "La Bandida" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 24 sierpnia 2020 o godzinie 20:35 na kanale TVP1.

Lubisz serial "La Bandida"? To musisz wiedzieć! 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl