Obserwuj w Google News

"Ku jezioru": serial o epidemii hitem na Netflix. O czym opowiada produkcja?

1 min. czytania
13.10.2020 16:14
Zareaguj Reakcja

"Ku jezioru" to rosyjski serial opowiadający o życiu w świecie opanowanym przez epidemię śmiertelnie niebezpiecznego wirusa. Produkcja stała się wielkim hitem na Netflix i cieszy się dużą popularnością. Co wiemy o serialu "Ku jezioru" i czemu warto go obejrzeć?

"Ku jezioru": serial o epidemii hitem na Netflix. O czym opowiada produkcja?
fot. YouTube/ Netflix

" Ku jezioru" to nowy hit na platformie Netflix i godna konkurencja dla horroru "Nawiedzony dwór w Bly". Serial przedstawia realia życia w świecie opanowanym przez groźną epidemię, więc jest bardzo "na czasie". Nic zatem dziwnego, że cieszy się taką popularnością. Co warto wiedzieć o rosyjskiej produkcji? Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

"Ku jezioru" - zwiastun serialu

Zwiastun serialu "Ku jezioru" prezentuje się następująco:

"Ku jezioru" - o czym jest serial?

Serial "Ku jezioru" przedstawia perypetie grupy osób, które starają się przetrwać w świecie opanowanym przez epidemię groźnego wirusa. Gdy w Rosji pojawia się informacja o wirusie, który w ciągu 4 dni zabija każdego zarażonego, główni bohaterowie postanawiają dostać się do tytułowego jeziora. Znajduje się bowiem na nim wyspa, która może zapewnić im schronienie. Dotarcie tam nie jest jednak takie proste.

"Sherlock Junior": Netflix planuje stworzenie filmu o młodym Sherlocku

"Ku jezioru" - gdzie oglądać?

Wszystkie 8 odcinków serialu "Ku jezioru" znajdziecie w bibliotece platformy Netflix. W obsadzie znaleźli się między innymi Viktoriya Agalakova, Viktoriya Isakova, Kirill Käro i Deneen Melody.

Nawiedzony dwór w Bly - 2. sezon: kiedy premiera i co wiadomo o kontynuacji?