Obserwuj w Google News

Netflix zapowiada hiszpański serial "Ktoś musi umrzeć". Zobaczcie zwiastun

1 min. czytania
01.10.2020 12:25
Zareaguj Reakcja

"Ktoś musi umrzeć" to nowa produkcja od platformy Netflix, która przeniesie nas do konserwatywnej Hiszpanii lat 50. XX wieku. Co wiemy o serialu? Kiedy premiera? Wszystkie szczegóły, wraz z pełnym zwiastunem, znajdziecie poniżej. 

Netflix zapowiada hiszpański serial "Ktoś musi umrzeć"
fot. materiały prasowe Netflix

"Ktoś musi umrzeć" to idealne rozwiązanie na jesienny wieczór, które już wkrótce zaserwuje nam platforma Netflix. Po serii krótkich zapowiedzi wreszcie doczekaliśmy się pełnego zwiastuna, który znajdziecie poniżej.

"Ktoś musi umrzeć" - zwiastun serialu Netflixa

Zwiastun serialu "Ktoś musi umrzeć" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu poznamy historię młodego mężczyzny, któremu rodzice każą wracać z Meksyku do domu, by poznał nową narzeczoną. Ku zaskoczeniu i nie małej konsternacji wszystkich, przybywa on w towarzystwie przystojnego tancerza. Całość rozgrywa się w latach 50. XX wieku w Hiszpanii, która była wówczas bardzo konserwatywnym krajem, a pozory i więzy rodzinne stanowiły wartość nadrzędną.

Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy [WIDEO]

"Ktoś musi umrzeć" - kiedy premiera na Netflix?

Twórcą serialu jest Manolo Caro, a w głównych rolach wystąpili Carmen Maura, Cecilia Suárez oraz (znana ze "Szkoły dla Elity") Ester Expósito. Premiera "Ktoś musi umrzeć" odbędzie się już 16 października 2020 roku na platformie Netflix.

Netflix podaje nowości na październik 2020. Lista premier filmów i seriali