Obserwuj w Google News

Ktoś musi umrzeć, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon?

2 min. czytania
14.10.2020 10:46
Zareaguj Reakcja

Kiedy 2. sezon "Ktoś musi umrzeć"? Informacji na temat nowych odcinków hiszpańskiej produkcji poszukuje wiele osób, którzy już nie mogą doczekać się dalszej historii bohaterów. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Ktoś musi umrzeć" i czy w ogóle będzie druga seria, można znaleźć poniżej.

Ktoś musi umrzeć, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon?
fot. SHUTTERSTOCK

Serial "Ktoś musi umrzeć", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków? Czy w ogóle powstanie druga seria produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Ktoś musi umrzeć" i czy będzie.

Ktoś musi umrzeć 2 - czy będzie drugi sezon serialu?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy i czy będzie 2. sezon serialu "Ktoś musi umrzeć". Nic dziwnego, w końcu hiszpańska produkcja Netflixa jeszcze przed premierą cieszy się dużym zainteresowaniem. Niestety trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące kontynuowania produkcji. Nie wiadomo zatem, czy powstanie 2. sezon "Ktoś musi umrzeć".

Netflix zapowiada hiszpański serial "Ktoś musi umrzeć". Zobaczcie zwiastun

Ktoś musi umrzeć, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Ktoś musi umrzeć" i czy w ogóle będzie druga seria produkcji. Jeśli tylko pojawią się szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu "Ktoś musi umrzeć" będzie miał swoją premierę na Netflix w piątek, 16 października 2020. 

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

RadioZET.pl