Obserwuj w Google News

Ktoś musi umrzeć - ile odcinków, ile trwają i o czym jest serial Netflixa?

2 min. czytania
14.10.2020 14:35
Zareaguj Reakcja

Serial "Ktoś musi umrzeć" będzie miał swoją premierę w połowie października, jednak jeszcze przed udostępnieniem pierwszego odcinka wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów produkcji dostępnych na Netflixie. Sprawdzamy szczegółowe informacje dla tych, którzy zamierzają go obejrzeć, czyli o czym jest miniserial "Ktoś musi umrzeć", ile odcinków liczy i ile trwają poszczególne epizody.

Ktoś musi umrzeć - ile odcinków, ile trwają i o czym jest serial Netflixa?
fot. Youtube / Netflix Polska

"Ktoś musi umrzeć" - ile odcinków, ile trwają i o czym jest serial Netflixa? Sprawdzamy najważniejsze informacje o nowej produkcji, która niedługo pojawi się na platformie.

Netflix za darmo 2020 bez konta. Jak bezpłatnie oglądać Netflixa? [FILMY I SERIALE]

"Ktoś musi umrzeć" - o czym jest serial Netflixa i kiedy premiera odcinków?

Serial "Ktoś musi umrzeć" będzie miał swoją premierę na platformie Netflix w piątek, 16 października 2020 roku. Jak czytamy w oficjalnym opisie na stronie, historia rzekomego związku młodego mężczyzny i meksykańskiego tancerza baletowego wzbudza ogromne kontrowersje w konserwatywnej Hiszpanii lat 50.

Najprawdopodobniej podobnie jak w przypadku innych produkcji Netflixa, serial "Ktoś musi umrzeć" zostanie od razu udostępniony w całości. Najczęściej premiery odbywają się punktualnie o godzinie 9.00 czasu polskiego.

Ile kosztuje Netflix? CENA za miesiąc, za rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENY ABONAMENTÓW]

Serial "Ktoś musi umrzeć" - ile odcinków i ile trwają?

Wiele osób szuka informacji o tym, ile będzie odcinków serialu "Ktoś musi umrzeć" i ile trwają poszczególne epizody produkcji Netflixa. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, ile epizodów pojawi się w pierwszym sezonie miniserialu, jednak możliwe, że będą to w sumie tylko 3 odcinki. Poszczególne odcinki "Ktoś musi umrzeć" prawdopodobnie będą trwać około 50-60 minut. Więcej informacji będziemy mogli poznać w dniu premiery.

Ktoś musi umrzeć, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon?

RadioZET.pl