Obserwuj w Google News

"Król tygrysów 2" powstanie. Netflix zapowiedział nową serię dokumentów kryminalnych [ZWIASTUN]

2 min. czytania
24.09.2021 12:27
Zareaguj Reakcja

"Król tygrysów", czyli głośny serial dokumentalny Netflixa, powróci z 2. sezonem. Kontynuacja historii Joe Exotica będzie częścią nowego segmentu kryminalnego zapowiedzianego przez giganta streamingowego. Co już wiemy? Zobaczcie zwiastun "The Home Of True Crime".

"Król tygrysów 2" powstanie. Netflix zapowiedział nową serię dokumentów kryminalnych [ZWIASTUN]
fot. materiały prasowe Netflix

"Król tygrysów 2" zmierza na ekrany. Netflix opublikował zapowiedź segmentu dokumentalnego zatytułowanego "The Home Of True Crime", w którego skład wejdzie łącznie pięć seriali.

"Król tygrysów" doczeka się kontynuacji - kiedy premiera?

"Król tygrysów" zadebiutował w bibliotece Netflixa 20 marca 2020 roku i szybko zyskał popularność. Opowieść o Joe Exoticu - ekscentrycznym miłośniku dzikich zwierząt i broni palnej - oraz jego wojnie z Carole Baskin wzbudziła poruszenie wśród odbiorców, a licznym komentarzom nie było końca. Teraz produkcja powróci z nowymi odcinkami.

Zgodnie z zapowiedzią, premiera "Króla tygrysów 2" ma się odbyć jeszcze w 2021 roku, jednak dokładnej daty nie ujawniono. O fabule też wiemy niewiele, jednak zapowiedź opublikowana przez Netflixa sugeruje, że zobaczymy Joe Exotica za kratkami oraz Jeffa Lowe'a i Carole Baskin po przejęciu ogrodu zoologicznego przeciwnika

Redakcja poleca

"The Home Of True Crime" - Netflix zapowiada serię dokumentów kryminalnych

"Król tygrysów 2" wejdzie w skład segmentu "The Home Of True Crime", czyli serii dokumentów o tematyce kryminalnej. Pozostałe produkcje to:

  • "The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman" 

Trzyczęściowy serial dokumentalny twórców filmu "The Imposter" opowie oszałamiającą historię jednego z najbardziej zuchwałych oszustów na świecie, który został skazany w 2005 roku za kradzież fortun i niszczenie wielu istnień ludzkich.

  • "Trust No One: The Hunt for the Crypto King"

Opowieść o poczynaniach grupy inwestorów, którzy stali się detektywami, usiłując rozwikłać zagadkę podejrzanej śmierci kryptowalutowego multimilionera Gerry'ego Cottena i odzyskać 250 milionów dolarów, które, jak sądzą, im ukradł.

  • "The Tinder Swindler"

Oszałamiająca historia płodnego oszusta, który udawał playboya miliardera na Tinderze, oraz kobiet, które postanowiły go pokonać.

  • "Bad Vegan"

Znana restauratorka Sarma Melngailis zostaje oszukana na miliony dolarów przez mężczyznę, który przekonuje ją, że może rozszerzyć jej imperium kulinarne i uczynić jej ukochanego pitbulla nieśmiertelnym - pod warunkiem, że nigdy nie zakwestionuje jego coraz bardziej dziwacznych próśb.

Dokładne daty premier powyższych seriali nie zostały obecnie ujawnione. Wiemy jedynie, że dokumenty pojawią się w bibliotece Netflixa jeszcze w 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix