Obserwuj w Google News

"Kowalscy kontra Kowalscy" powrócą z 2. sezonem! Kiedy premiera nowych odcinków na Polsacie?

2 min. czytania
12.05.2021 13:33
Zareaguj Reakcja

"Kowalscy kontra Kowalscy" to nowy serial Telewizji Polsat, który zyskał olbrzymią popularność. Nic zatem dziwnego, że przedstawiciele stacji zdecydowali się na kontynuację. Kiedy premiera 2. sezonu "Kowalscy kontra Kowalscy"?

"Kowalscy kontra Kowalscy" powrócą z 2. sezonem! Kiedy premiera nowych odcinków na Polsacie?
fot. materiały prasowe Telewizja Polsat

"Kowalscy kontra Kowalscy" to serial komediowy, który podbił serca Polaków. Fanów produkcji z Piotrem Adamczykiem i Wojciechem Mecwaldowskim z pewnością ucieszy wiadomość, że  Telewizja Polsat zdecydowała się na realizację kolejnego sezonu.

"Kowalscy kontra Kowalscy" z zamówieniem na 2. sezon

Decyzja o kontynuacji serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" nie powinna nikogo dziwić. Serial cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, a każdej soboty oglądało go średnio 1,5 mln widzów. Co więcej, jak podaje Telewizja Polsat, dzięki tej właśnie produkcji stacja osiągnęła najlepszy wynik pod względem oglądalności w tym paśmie od kilku lat, a wyniki w porównaniu do wiosny 2020 wzrosły o prawie 70%.

Redakcja poleca

Historia dwóch skrajnie różnych rodzin, które łączą dramatyczne okoliczności, okazała się zatem wielkim hitem i powróci do nas z 2. sezonem. Niestety na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery nowych odcinków "Kowalscy kontra Kowalscy".

"Kowalscy kontra Kowalscy" - o czym jest serial?

"Kowalscy kontra Kowalscy" to komedia absurdu, która opowiada historię dwóch rodzin, które łączy wyłącznie nazwisko, a dzieli niemal wszystko: wykształcenie, status społeczny, a nawet styl życia. Gdy jednak po 17 latach wychodzi na jaw, że synowie obu familii zostali omyłkowo podmienieni w szpitalu, ich losy krzyżują się dając początek szeregowi przezabawnych sytuacji.

Za powstanie serialu odpowiada Polot Media (dawniej Tako Media), a reżyserią zajął się Okił Khamidov. W obsadzie znaleźli się zaś: Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Mecwaldowski, Patryk Cebulski i Jakub Zdrójkowski.

Redakcja poleca
Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telewizja Polsat