Obserwuj w Google News

Korona Królów 2020 - kiedy premiera nowych odcinków serialu po wakacjach?

2 min. czytania
28.08.2020 14:14
Zareaguj Reakcja

"Korona Królów" po wakacjach 2020 zadebiutuje w jesiennej ramówce TVP. Pierwszy odcinek nowej serii polskiej produkcji będzie można obejrzeć już pod koniec sierpnia. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy premiera "Korony Królów" 2020, zamieszczamy poniżej.

Korona Królów 2020 - kiedy premiera nowych odcinków serialu po wakacjach?
fot. SHUTTERTOCK

"Korona Królów" po wakacjach 2020 - kiedy premiera nowych odcinków serialu w TVP? Gdzie oglądać? O którego godzinie emisja polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy "Korona Królów" 2020.

Korona Królów po wakacjach 2020 - kiedy premiera nowych odcinków w TVP?

Informacje na temat tego, kiedy premiera "Korony Królów" po wakacjach 2020, szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez tych, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków polskiej produkcji. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące serialu są już znane.

Premiera "Korony Królów" w 2020 roku odbędzie się jeszcze pod koniec tego miesiąca, a dokładniej w poniedziałek, 31 sierpnia. O godzinie 18:30 na antenie TVP1 wyemitowany zostanie 377. odcinek "Korony Królów".

Korona Królów 2020 - kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

Kolejne odcinki "Korony Królów" po wakacjach 2020 będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku. Emisja epizodów zaplanowana jest na godzinę 18:30. 

"Korona Królów" to serial kostiumowy o wydarzeniach rozgrywających się w średniowiecznej Polsce po śmierci króla Władysława Łokietka. Władcą Polski zostaje Kazimierz, który przez potomnych zostanie nazwany Wielkim. Młody król musi się zmierzyć z wieloma wyzwaniami, m.in. unormować stosunki z Czechami i Zakonem Krzyżackim. Na dworze królewskim nie tylko podejmowane są ważne decyzje polityczne, ale rozgrywają się też życiowe dramaty, kwitną romanse, zawiązują się spiski i toczy się walka o wpływy.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl