Obserwuj w Google News

Jodie Turner-Smith zrezygnowała z roli w prequelu "Wiedźmina", która budziła kontrowersje

2 min. czytania
08.04.2021 13:37
Zareaguj Reakcja

Jodie Turner-Smith nie zagra w "The Witcher: Blood Origin". Aktorka zrezygnowała z głośnej i kontrowersyjnej roli. Dlaczego? Zdradzamy szczegóły.

Jodie Turner-Smith zrezygnowała z roli w prequelu "Wiedźmina", która budziła kontrowersje
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ East News

Jodie Turner-Smith zrezygnowała z roli "The Witcher: Blood Origin". Popularna ostatnio aktorka i modelka nie zagra w prequelu "Wiedźmina", gdzie miała wystąpić w jednej z głównych ról. Teraz Netflix poszukuje nowej aktorki. Skąd decyzja o rezygnacji?

"The Witcher: Blood Origin" - Jodie Turner-Smith nie zagra w serialu

Jodie Turner-Smith miała zagrać elfią wojowniczkę imieniem Éile. Obsadzenie jej w rzeczonej roli wywołało burzę w sieci i liczne kontrowersje. Jednak, jak twierdzi rzecznik prasowy Netflixa, nie to było powodem rezygnacji aktorki. 

Redakcja poleca

Doszło do zmian w harmonogramie "The Witcher: Blood Origin" i w efekcie Jodie Turner-Smith nie jest w stanie zagrać Éile, gdyż ma już inne zobowiązania w tym terminie. Netflix obecnie poszukuje jej zastępstwa. Éile opisywana jest jako elfia wojowniczka z głosem bogini, która na rzecz śpiewania porzuciła rolę królewskiej strażniczki. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"The Witcher: Blood Origin" - o czym będzie i kiedy premiera?

"The Witcher: Blood Origin" będzie prequelem netflixowego "Wiedźmina". W trakcie seansu będziemy śledzić historię, która rozegrała się 1200 lat przed tym, jak poznaliśmy Geralta z Rivii. Serial opowie dawno zapomnianą historię świata elfów, nakreśli pochodzenie i losy pierwszego wiedźmina oraz skupi się na wydarzeniach, które doprowadziły do "Koniunkcji Sfer", a w efekcie połączenia światów potworów, ludzi i elfów.

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery serialu "The Witcher: Blood Origin". Spekuluje się jednak, że do debiutu może dojść nawet w 2022 roku.

Redakcja poleca
10 aktorów, którzy nienawidzą filmów i seriali ze swoim udziałem

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com