Obserwuj w Google News

Jennifer Aniston i gwiazdy "Przyjaciół" przesadziły z medycyną estetyczną? Fani krytykują [WIDEO]

2 min. czytania
25.09.2020 13:17
Zareaguj Reakcja

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow, czyli gwiazdy kultowych "Przyjaciół", znowu pokazały się razem na rozdaniu nagród Emmy. Niestety, część fanów zarzuciło serialowym Rachel i Monice zbyt mocną ingerencję w urodę z pomocą medycyny estetycznej. Czy rzeczywiście jest aż tak źle?

Jennifer Aniston i gwiazdy "Przyjaciół"
fot. ABC/Ferrari Press/East News

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, która stała się jedną z gwiazd Hollywood dzięki gwiazdorskiej kreacji Rachel Green w "Przyjaciołach". Serial w wielu krajach, nie wyłączając Polski, zyskał status kultowego i na stałe zapisał się w popkulturze. Perypetie mieszkających w Nowym Jorku przyjaciół do dziś cieszą się ogromną popularnością, a w sklepach możemy znaleźć niezliczoną ilość gadżetów związanych z produkcją i jej bohaterami.

Oczywiście nie tylko Jennifer Aniston odpowiada za sukces "Przyjaciół". Niemal cała obsada dzięki serialowi stała się gwiazdami, co więcej, nadal przyjaźni się poza planem. Aniston jest matką chrzestną córki  Courteney Cox, która w serialu wcielała się w Monicę. Także Lisa Kudrow, czyli serialowe Phoebe nadal spotyka się z koleżankami prywatnie, w sieci można znaleźć nawet ich wspólne zdjęcia. Niespodziewanie panie znowu stanęły razem przed kamerami, tym razem podczas wirtualnej gali rozdania "telewizyjnych Oscarów", czyli nagród Emmy.

 Jennifer Aniston i Brad Pitt wystąpili we wspólnym projekcie. W Hollywood huczy od plotek

Jennifer Aniston i Courteney Cox przesadziły z medycyną estetyczną. Fani "Przyjaciół" krytykują aktorki

Tegoroczna gala Emmy's z powodu pandemii koronawirusa została zorganizowana w formule "online". Uświetniła ją między innymi obecność Jennifer Aniston, która tryskała humorem. W pewnym momencie aktorka zapowiedziała, że biegnie do swojego domu. Kilka chwil później na ekranie mogliśmy zobaczyć gwiazdę w szlafroku, a obok niej Courteney Cox i Lisę Kudrow. Panie żartowały, że od 1994 roku nadal mieszkają razem, niczym bohaterki "Przyjaciół". Z pewnością był to zabawny smaczek dla fanów kultowego serialu.

Niestety, aktorki spotkały się także z głosami krytyki. O ile Kudrow była chwalona za naturalne piękno, które wygrywa w walce z czasem, o tyle część internautów uznała serialowe Rachel i Monicę za "sztuczne". Pojawiły się głosy, że aktorki zdecydowanie przesadzają z zabiegami medycyny estetycznej i nie wyglądają naturalnie. Zdaniem wielu widzów to błąd, a gwiazdy skrzywdziły się, zamiast poprawić wygląd.

Oglądaj