Obserwuj w Google News

Twórca „The Walking Dead“ w świecie animacji. Zobacz zwiastun serialu „Invincible“ [WIDEO]

2 min. czytania
09.10.2020 12:54
Zareaguj Reakcja

„Invincible“ to nowy serial animowany, stworzony przez Roberta Kirkmana, jednego z pomysłodawców hitu „The Walking Dead”. O czym opowie „Invincible”? Kogo usłyszymy na ekranie? Co już wiemy o produkcji?

Twórca „The Walking Dead“ w świecie animacji. Zobacz zwiastun serialu „Invincible“ [WIDEO]
fot.

"Invincible” to serial animowany, który powstaje pod okiem Roberta Kirkmana, twórcy " The Walking Dead", dla platformy streamingowej Amazon Prime Video.

„Invincible” jest adaptacją komiksu Kirkmana, który publikowany był w latach 2003-2018. Jest to historia młodego 17-letniego chłopaka, Marka Graysona (Steven Yeun), który jest zwyczajnym nastolatkiem. Jedyne, co wyróżnia go z tłumu to fakt, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi, Omni-Manem (J. K Simmons). Kiedy jednak chłopak również zaczyna wykazywać objawy supermocy, szybko orientuje się, że prawda o umiejętnościach ojca i jego i superbohaterskim imperium, kryje wiele mrocznych tajemnic.

Opis fabuły przypomina więc nieco rozwiązania fabularne zastosowane w serialu „The Boys”, również na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Darricka Robertsona, który jest ogromnym hitem platformy streamingowej Prime Video. 

„The Walking Dead” – kolejny spin-off na horyzoncie. Kiedy premiera?

„Invincible” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun animowanego serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„Invincible” – obsada i ekipa

Obsada głosowa nowego serialu jest iście gwiazdorska. Na liście aktorów, którzy znaleźli się w obsadzie produkcji znajdziemy takie osobistości, jak:

Steven Yeun („The Walking Dead”, „Płomienie”), J.K Simmons („Wiplash”, „Spider-Man”), Mark Hamill („Gwiezdne wojny”),

a także: Sandra Oh (“Killing Eve”), Seth Rogen (“Sausage Party,” “This is the End”), Gillian Jacobs (“Community”), Andrew Rannells (“Black Monday,” “Girls”), Zazie Beetz (“Deadpool 2”), , Walton Goggins (“Justified”), Jason Mantzoukas (“Brooklyn Nine-Nine”), Mae Whitman (“Good Girls”), Chris Diamantopoulos (“Silicon Valley”), Melise (“The Flash”), Kevin Michael Richardson (“The Simpsons”), Grey Griffin (“Avengers Assemble”), czy Max Burkholder (“Imaginary Order”).

„Invincible” – kiedy premiera?

Premiera serialu zapowiedziana jest na 2021 rok. Na razie nie wiadomo, w którym dokładnie miesiącu serial trafi na platformę Amazon Prime Video.

Czytaj także:  „Rodzina Addamsów 2” – zapowiedź i data premiery sequela upiornej animacji [WIDEO].