Obserwuj w Google News

"House of the Dragon" pojawi się zgodnie z planem. Kiedy premiera prequela "Gry o tron"?

2 min. czytania
22.09.2020 13:20
Zareaguj Reakcja

"Gra o tron" jest jednym z najpopularniejszych seriali wszech czasów. W planach jest powstanie prequela. Szef HBO zdradza, że pandemia koronawirusa nie opóźniła projektu. Kiedy premiera?

Gra o tron
fot. Shutterstock

"House of the Dragon" pojawi się zgodnie z planem. Kiedy premiera prequela "Gry o tron"? Pojawiają się pierwsze informacje dotyczące projektu. Casey Bloys, szef HBO, opowiedział, jak postępują prace nad serialem. Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Zobacz także:  Emmy 2020 rozdane. Takiej gali jeszcze nie było. Kto zwyciężył? [WYNIKI] 

"House of the Dragon" pojawi się zgodnie z planem

"Gra o tron" jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii HBO. Produkcja była emitowana w latach 2011-2019. W planach jest nakręcenie prequela "Gry o tron". Będzie on przedstawiał losy rodu Targaryenów. 

Jak podaje spidersweb.pl - Casey Bloys zapewnił, że pandemia koronawirusa, która na wiele miesięcy sparaliżowała prace branży filmowej, nie wpłynie na datę premiery spin-offa "Gry o tron". Szef HBO zdradził, że ekipa serialowa jest na bardzo wczesnym etapie prac i jeszcze nie spotkała się na planie. Dopiero powstają scenariusze i trwają castingi do ról. Wszystko odbywa się na odległość, dzięki czemu twórcy serialu mogą pracować zgodnie z planem.

"House of the Dragon": kiedy premiera prequela "Gry o tron"?

Wczesne etapy pracy nad prequelem "Gry o tron", świadczą o tym, że fani produkcji będą jeszcze musieli poczekać na premierę serialu "House of the Dragon". Wstępnie mówi się o tym, że serial trafi na HBO dopiero w 2022 roku.

Zobacz także:  "Wychowane przez wilki" Ridleya Scotta powróci z 2. sezonem 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Spidersweb.pl