Obserwuj w Google News

HBO zapowiada 4. sezon "Fargo". Kiedy premiera?

2 min. czytania
01.10.2020 12:56
Zareaguj Reakcja

"Fargo" to jeden z najpopularniejszych seriali HBO. Stacja potwierdza, że pojawi się kolejny sezon "Fargo". Na kiedy jest zapowiedziana premiera?

Fargo
fot. Chris Large/FX/Courtesy Everett Collection/East News

HBO zapowiada 4. sezon "Fargo". Kiedy premiera? Niestety, polscy widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. 4. seria "Fargo" pojawiła się na amerykańskim kanale FX 27 września 2020 roku. Sezon składa się z jedenastu epizodów, na razie wyświetlono tylko kilka pierwszych odcinków. Kiedy możemy się spodziewać konkretnych informacji?

Zobacz także:  HBO i HBO GO na październik 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

4. sezon "Fargo" trafi na HBO

W 4. sezonie "Fargo" głowa rola przypadła Chrisowi Rockowi. Aktor wciela się w szefa afroamerykańskiej mafii w Kansas City na początku lat 50. XX wieku. Dwie rodziny mafijne zamieniają się synami, by w społeczeństwie walczących o wpływy imigrantów zaplanował spokój. 

Co ciekawe, na 4. sezon serialu "Fargo" trzeba było czekać aż trzy lata. Każdy sezon przedstawia osobną historię, ma również inną obsadę. Nawiązuje on do filmu braci Coen z 1996 roku. W serialu wystąpiły takie gwiazdy jak Ewan McGregor czy Martin Freeman.

4. sezon "Fargo" na HBO. Kiedy premiera?

Warto wspomnieć, że poprzednie trzy sezony są dostępne na HBO GO. Strona android.com podaje, że 4. sezon również pojawi się na HBO. Niestety, przedstawiciel HBO Polska przekazał, że data nie jest jeszcze znana. Całkiem możliwe, że produkcja nie trafi na HBO GO w tym roku.

Zobacz także:  „Od nowa”: Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO. Zobacz zwiastun 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Android.com