Obserwuj w Google News

„Euforia“: 2. sezon już dostępny na HBO i HBO GO. Zendaya ostrzega, że to serial tylko dla dorosłych

2 min. czytania
10.01.2022 12:54
Zareaguj Reakcja

„Euforia“ powróciła. Jeden z najlepszych seriali HBO wrócił z nowym, mocno wyczekiwanym 2. sezonem. Gwiazda produkcji, Zendaya, przypomina jednak, że to produkcja dla widzów dorosłych.

Euforia - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO

Euforia” powróciła. Serial Sama Levinsona („Assassination Nation”, „ Malcolm & Marie”) to jedna z najlepszych propozycji HBO. Produkcja opowiada o losach pewnej grupy uczniów liceum, którzy przeżywają poważne problemy, związane z uzależnieniem i eksploracją swojej seksualności, podana w wyjątkowo intrygującej, mamiącej zmysły formie.

Serial został wyemitowany po raz pierwszy w czerwcu 2019 roku i z marszu stał się hitem HBO. Widzowie i krytycy chwalili produkcję przede wszystkim za dojrzałe podejście do problemów uzależnienia oraz nietuzinkową i zaskakującą formę serialu. Pandemia koronawirusa opóźniła pracę nad 2. serią, ale w tym czasie otrzymaliśmy dwa odcinki specjalne, w których mogliśmy lepiej poznać psychikę dwóch głównych bohaterek: Rue i Jules, a także poznać inny projekt reżysera Sama Levinsona – film „Malcolm & Marie”, w którym wystąpiła Zendaya i John David Washington. Teraz jednak na ekrany powrócił właściwy serial i od poniedziałku 10 stycznia, co tydzień, będziemy mogli oglądać nowe odcinki uwielbianego show.

Redakcja poleca

„Euforia”: Zendaya przypomina, że to serial dla widzów dorosłych

Główna gwiazda produkcja – nagrodzona za swoją kreację – Zendaya przypomniała na swoich mediach społecznościowych, że „Euforia”, choć opowiada o nastolatkach, jest skierowana do dorosłego odbiorcy.

W poście, który gwiazda opublikowała w niedzielę 9 stycznia, czytamy:

„Wiem, że mówiłam to już wcześniej, ale chciałam to powtórzyć: „Euforia” skierowana jest do dorosłych widzów. W tym sezonie, może jeszcze mocniej niż w poprzednim, podejmujemy wyjątkowo emocjonalny i emocjonujący temat, który podejmuje temat, mogący być trudny do oglądania i wywoływać silną reakcję publiczności. Proszę oglądajcie tylko jeśli czujecie się komfortowo. Dbajcie o siebie i pamiętajcie, że niezależnie czy oglądacie czy nie, jesteście kochani, a ja wciąż czuję wasze wsparcie. Oddaję Wam całą moją miłość, Daya” – napisała gwiazda w specjalnym komunikacie.

„Euforia”, sezon 2 – zwiastun 

Nowy sezon reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Euforia” – gdzie oglądać serial?

Nowe odcinki serialu „Euforia” emitowane będą co poniedziałek na platformie streamingowej  HBO GO (premiera o 3.00) oraz na kanale HBO (premiera o 20.10) od 10 stycznia.

Czytaj także:  "Euforia": nowa twarze w obsadzie serialu HBO. Kto dołączył do ekipy?

RadioZET.pl/informacja prasowa HBO/YouTube

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]