Obserwuj w Google News

„Emily w Paryżu” wznowiona na dwa kolejne sezony. Netflix nagradza fanów

2 min. czytania
11.01.2022 11:14
Zareaguj Reakcja

„Emily w Paryżu” oficjalnie wznowiona na sezony 3 i 4. Co już wiemy o nowych przygodach bohaterów serialu nominowanego do Złotego Globa?

Emily w Paryżu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Emily w Paryżu” to niezaprzeczalny hit Netflixa. Nowy, drugi sezon zadebiutował na platformie w święta Bożego Narodzenia i z marszu stał się hitem. Tak dużym, że w zaledwie kilka tygodni od premiery, Netflix oficjalnie wznowił serial na dwa kolejne sezony. Co już wiemy o nowych odcinkach?

Redakcja poleca

„Emily w Paryżu” z dwoma kolejnymi seriami

Serial Darrena Stara, twórcy kultowego „ Seksu w wielkim mieście” i „Beverly Hills, 90210”, zadebiutował na platformie Netflix w październiku 2020 roku, od razu stając się światowym hitem. Produkcja, opowiadająca o przygodach młodej Amerykanki, która przeprowadza się do Paryża za pracą, nie schodziła z ust internautów przez kolejne tygodnie od premiery. Ludzie kłócili się ze sobą, czy to jedynie niewinna, „grzeszna rozrywka” czy może „najbardziej obraźliwy serial, jaki kiedykolwiek powstał”, gdyż perypetie bohaterki pełne były krzywdzących stereotypów. Kontrowersja wzbudziła jednak jedynie zainteresowanie produkcją, a Netflix szybko ogłosił wznowienie na kolejne sezony.

Drugi sezon zadebiutował na platformie 25 grudnia i również z marszu stał się hitem oraz przedmiotem niemałej kontrowersji. Na jeden z wątków oficjalnie narzekali politycy z Ukrainy, a sporo widzów w internecie głośno zastanawiało się dlaczego wciąż ogląda serial, który tak bardzo ich irytuje.

Obie sprawy po raz kolejny przyczyniły się jednak do rozgłosu serialu, który znów zdobył zadowalającą widownię, więc w poniedziałek 10 stycznia wieczorem, Netflix oficjalnie wznowił serial na dwa kolejne sezony. Na razie nieznane są dokładne szczegóły nowych odcinków.

„Emily w Paryżu”, sezon 3 – kiedy premiera?

W chwili obecnej nieznana jest dokładna data powrotu serialu. Patrząc jednak na model produkcyjny i dystrybucyjny Netflixa, bardzo prawdopodobne jest, że nowe odcinki zobaczymy już na przełomie 2022 i 2023 roku. Jak będzie w rzeczywistości, czas pokaże.

Czytaj także:  Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/informacja prasowa Netflix

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]