Obserwuj w Google News

"Emily w Paryżu": pełny zwiastun nowego serialu Netfliksa z Lily Collins w roli głównej

1 min. czytania
17.09.2020 11:57
Zareaguj Reakcja

"Emily w Paryżu", czyli Lily Collins w nastrojowej komedii romantycznej. Netflix pokazał pełny zwiastun serialu, który z pewnością umili wam chłodne jesienne wieczory. Kiedy premiera "Emily w Paryżu"?

Lily Collins w serialu "Emily w Paryżu"
fot. materiały prasowe Netflix

"Emily w Paryżu" to serial w sam raz na jesienne wieczory. Lily Collins zabierze nas na ulice Paryża, gdzie wraz z nią będziemy przeżywać liczne wzloty i upadki. Nie obejdzie się też rzecz jasna bez romansów. Platforma Netflix zaprezentowała właśnie pełny zwiastun produkcji i musimy przyznać, że wygląda naprawdę interesująco.

"Emily w Paryżu" - pełny zwiastun nowego serialu Netfliksa

"Emily w Paryżu" jest historią młodej Amerykanki, który otrzymuje propozycję pracy w samym sercu Francji - malowniczym i romantycznym Paryżu. Dziewczyna rozpocznie karierę w topowej firmie marketingowej oraz pozna wiele ciekawych osób. Całość okraszona ma być niesamowitym klimatem i dużą dawką humoru.

"Emily w Paryżu" - premiera i obsada

W roli głównej zobaczymy Lily Collins, a u jej boku pojawią sięAshley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold oraz Camille Razat. Za produkcję odpowiadają Darren Starr, Lily Collins, Tony Hernandez, Lillu Burns i Andrew Fleming. Premiera serialu "Emily w Paryżu" odbędzie się 2 października 2020 roku na platformie Netflix.

Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie