Obserwuj w Google News

Polacy pokochali serial "Emily w Paryżu". Jest numerem jeden na Netflixie

2 min. czytania
09.10.2020 13:53
Zareaguj Reakcja

"Emily w Paryżu" to serial twórców "Seksu w wielkim mieście". Produkcja zadebiutowała 2 października i z marszu stała się hitem na polskim Netflixie. Obecnie jest numerem jeden w zestawieniu najpopularniejszych filmów i seriali. Co jeszcze się cieszy zainteresowaniem? Zdradzamy poniżej.

Lily Collins
fot. Materiały prasowe Netflix Polska

"Emily w Paryżu" numerem jeden na Netflixie. Polacy pokochali ten serial. Jest to opowieść o Amerykance, która spełnia swoje marzenie o pracy w branży mody. Emily trafia do Francji, gdzie wszystko wydaje się nowe, nieznane i bardzo ekscytujące. Swoim urokiem bohaterka kupiła polskich widzów. 

Zobacz także:  Seriale podobne do „Emily w Paryżu”. 5 tytułów, które spodobają się fanom bohaterki [LISTA] 

"Emily w Paryżu" numerem jeden na Netflixie

"Emily w Paryżu" to współczesna odpowiedź na serial  "Seks w wielkim mieście". Przy obu produkcjach pracował Darren Star. Fani serialu uważają, że "Emily w Paryżu" trudno porównywać do kultowego "Seksu w wielkim mieście", ale i tak są zachwyceni. Serial jest lekki, przyjemny dla oka i niezwykle angażujący.

Jest to historia Emily. Kobieta pochodzi z Chicago, ale od lat marzy o tym, by żyć w centrum świata mody. Dostaje wymarzoną pracę i przenosi się do Paryża. Emily nie zna języka, europejskie obyczaje są dla niej niezrozumiałe, ale mimo to cieszy się z przeprowadzki. Żeby nie było kolorowo - serialowi zarzuca się także zbyt duże skupienie się na krzywdzących stereotypach czy ukazanie Paryża od cukierkowej strony. Ostatecznie produkcja jest na tyle przyjemna, że trafiła na pierwsze miejsce rankingu Netflixa. 

"Emily w Paryżu" numerem jeden. Co jeszcze jest popularne na Netflixie?

Poniżej można znaleźć pełną listę TOP 10 filmów i seriali na Netflixie:

  1. Emily w Paryżu
  2. Hubie ratuje Halloween
  3. Ratched
  4. Ku jezioru
  5. Psi patrol
  6. Escape Room
  7. Czarny mercedes
  8. Enola Holmes
  9. David Attenborough. Życie na naszej planecie
  10. Morderstwo po amerykańsku. Zwyczajna rodzina

Zobacz także:  "Emily w Paryżu" to nowy hit Netflixa. Czy powstanie 2. sezon serialu? 

RadioZET.pl/Netflix Polska