Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 835 - STRESZCZENIE. Safak poznaje historię Melek [14.10]

1 min. czytania
13.10.2020 16:04

Streszczenie 835. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Inci zaczyna szukać Elif. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 835 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 835. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

"Elif", odcinek 835: Streszczenie epizodu

Streszczenie 835. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem zaczyna wątpić, że Süreyya przyjmie jego propozycję. Dziewczyna w ostatniej chwili przychodzi na zebranie. Mężczyzna anonsuje zatrudnienie nowego pracownika, ale obwieszcza też rozpoczęcie projektu, w ramach którego firma zacznie produkować obuwie dziecięce. Zespół Yunusa jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem. Natomiast Şafak historię Melek i Elif. Jego zdaniem fakt, że kobieta żyje należy zgłosić na policję. Domownicy są jednak temu przeciwni.

"Elif", odcinek 835: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 835. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 14 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.   

RadioZET.pl/Teleman.pl