Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 832 - STRESZCZENIE. Parla jest zazdrosna [9.10]

1 min. czytania
08.10.2020 17:07
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 832. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla jest chorobliwie zazdrosna. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 832 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 832. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 832: Streszczenie epizodu

Streszczenie 832. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla idzie odwiedzić Kerema w biurze. Zastaje tam Süreyyę. Kiedy dowiaduje się, że para zbliżyła się do siebie, wpada we wściekłość. Ma też pretensje do Hümeyry, że jej nie ostrzegła. Ta uświadamia Parli, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, nie ma szans na zdobycie serca Kerema. Natomiast Leman postanawia sprawdzić, jak wygląda sytuacja z domem dla syna. Şafakowi udaje się ją powstrzymać, jednak ma świadomość, że musi wyznać prawdę. Po powrocie z Izmitu Veysel wyznaje, że Yahya został zamordowany.

"Elif", odcinek 832: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 832. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 9 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.   

RadioZET.pl/Teleman.pl