Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 831 - STRESZCZENIE. Melek czeka na wieści [8.10]

1 min. czytania
07.10.2020 15:57
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 831. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek wyczekuje wieści od Veysela. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 831 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 831. odcinek "Elif".

"Elif", odcinek 831: Streszczenie epizodu

Streszczenie 831. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem jest wdzięczny Süreyyi. Proponuje dziewczynie, żeby kontynuowała pracę przy projekcie. Macide dostrzega, że oboje mają się ku sobie. Kerem zamierza uczcić zakończenie projektu fotograficznego wspólnym wyjściem do restauracji. Natomiast Hümeyra wybiera imię dla córeczki. Melek z nadzieją czeka na wieści od Veysela. Leman potrzebuje kogoś, kto wykupi jej leki. Jülide proponuje swoją pomoc. Podczas rozmowy Leman pyta ją o przeprowadzkę. To, co słyszy, wydaje jej się bardzo podejrzane.

"Elif", odcinek 831: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 831. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 8 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl