Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 830 - STRESZCZENIE. Stan Melek się pogarsza [7.10]

1 min. czytania
06.10.2020 16:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 830. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tülay i Jülide martwią się stanem Melek. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 830 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 830. odcinek "Elif".    

"Elif", odcinek 830: Streszczenie epizodu

Streszczenie 830. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Yunus ma ciągłe uwagi do pracy fotografa. Mężczyzna rezygnuje. Süreyya ratuje sytuację, proponując, że to ona wykona zdjęcia. Wszyscy, z Keremem na czele, są zachwyceni rezultatem. Tülay i Jülide bardzo martwią się o Melek. Ona przypomina sobie kolejne szczegóły z przeszłości. Jest pełna nadziei, że w końcu znajdzie Elif. Veysel postanawia znów pojechać do Izmitu. Leman dopada przeziębienie, jednak fakt, że wciąż nie ma żadnych wieści o remoncie domu, nie daje jej spokoju.

"Elif", odcinek 830: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 830. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 7 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl