Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 829 - STRESZCZENIE. Tarik nie cieszy się z ciąży [6.10]

1 min. czytania
05.10.2020 13:38
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 829. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku Tarik nie cieszy się z tego, że będzie miał córkę. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 829 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 829. odcinek "Elif".   

"Elif", odcinek 829: Streszczenie epizodu

Streszczenie 829. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tülay i Jülide wracają do domu bez Melek. Nie wiedzą, że kobieta na nie czeka. Melek zaczyna opowiadać o Izmicie, nie wiedząc, że Veysel szukał już tam Yahyi. Rodzina jest pochłonięta przygotowaniami na narodziny dziecka. Tarik jest zawiedziony, że nie będzie miał syna, dlatego nie przejawia entuzjazmu. Stara się to ukrywać. Natomiast Birce nie znalazła mieszkania odpowiedniego na sesję zdjęciową do nowego katalogu. Kerem proponuje jej ich rezydencję. Niedługo przybywa tam ekipa fotografów.

"Elif" ,odcinek 829: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 829. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 6 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl