Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 828 - STRESZCZENIE. Melek szuka Elif [5.10]

1 min. czytania
02.10.2020 13:18
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 828. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek postanawia szukać Elif. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 828 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 828. odcinek "Elif".  

"Elif", odcinek 828: Streszczenie epizodu

Streszczenie 828. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Melek decyduje, że będzie szukać Elif w Izmicie. Idzie do biura podróży, by kupić bilet na autokar. Wcześniej gubi pieniądze. Natomiast Tülay i Jülide zauważają, że kobieta zniknęła. Przerażone postanawiają jej szukać. Hümeyra ogłasza domownikom, że urodzi dziewczynkę. Wszyscy są podekscytowani.

"Elif", odcinek 828: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 828. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 5 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl