Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 827 - STRESZCZENIE. Melek odzyskuje pamięć [2.10]

1 min. czytania
01.10.2020 14:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 827. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Şafak robi wszystko, by sprawa mieszkania nie wydała się przed matką. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 827 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 827. odcinek "Elif".  

"Elif", odcinek 827: Streszczenie epizodu

Streszczenie 827. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Şafak nie chce, by sprawa mieszkania nie wydała się przed matką. Natomiast Hümeyra jest bardzo podekscytowana tym, że wreszcie pozna płeć dziecka. Tülay przynosi do mieszkania ozdobę na ścianę. Dzięki temu drobiazgowi Melek przypomina sobie, że to w mieście Izmit znajdował się dom należący do matki Yahyi. Postanawia tam pojechać.

"Elif", odcinek 827: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 826. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 2 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl