Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 826 - STRESZCZENIE. Parla wraca do siebie [1.10]

1 min. czytania
30.09.2020 14:22
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 826. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla wraca do siebie. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 826 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 826. odcinek "Elif".  

"Elif", odcinek 826: Streszczenie epizodu

Streszczenie 826. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla wraca do siebie. Dziwi się, że Kerem jej nie zatrzymuje. Natomiast Jülide cieszy się nowym domem. W pewnym momencie pojawia się problem z prądem. Jülide udaje się do biura agenta z prośbą o pomoc. Na miejscu zastaje Şafaka, ale mężczyznom udaje się zachować tajemnicę. Leman usilnie próbuje się skontaktować z majstrem Saitem. Hümeyra wybiera się na kontrolę, podczas której ma poznać płeć dziecka. Tarik jest przekonany, że to chłopiec.

"Elif", odcinek 826: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 826. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 1 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl