Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 825 - STRESZCZENIE. Surreya kłóci się z Parlą [30.09]

1 min. czytania
29.09.2020 14:13
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 825. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Surreya kłóci się z Parlą. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 825 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 825. odcinek "Elif". 

"Elif", odcinek 825: Streszczenie epizodu

Streszczenie 825. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Şafak przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał się zająć przeprowadzką. Nie podoba mu się, że Jülide dotąd nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Şafak broni kobiety. Remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster daje mu klucze, a Şafak prosi, by nic nie mówił jego matce. Potem prosi agenta nieruchomości, by wynajął ten dom Jülide. Jülide, zachwycona lokalem i niskim czynszem za niego, decyduje się na wynajem. Natomiast Süreyya sądzi, że Kerem darzy Parlę uczuciem. Kłóci się z rywalką.

"Elif", odcinek 825: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 825. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 30 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl