Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 824 - STRESZCZENIE. Kerem rozmyśla o Süreyyi [29.09]

1 min. czytania
28.09.2020 14:15
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 824. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem wciąż rozmyśla o Süreyyi. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 824 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 824. odcinek "Elif".    

"Elif", odcinek 824: Streszczenie epizodu

Streszczenie 824. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Jülide jest przybita sytuacją, w której się znalazła. Nie chce być ciężarem dla Tülay i postanawia, że będzie nocować w sklepie. Şafak nie może na to patrzeć i decyduje się działać. Parli zaczyna się nudzić udawaniem chorej i czekaniem na chwilę uwagi Kerema. Mężczyzna wciąż myśli o Süreyyi. Rankiem przygotowuje dla niej śniadanie, nie ma jednak okazji jej go podać, ponieważ Hümeyra każe mu zająć się Parlą.

"Elif", odcinek 824: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 824. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 29 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl