Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 824 - STRESZCZENIE. Inci chce szukać Elif [12.10]

1 min. czytania
09.10.2020 15:57
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 824. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Inci dowiaduje się, że być może Elif żyje. Postanawia na własną rękę jej szukać. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".  

Elif odcinek 833
fot. YouTube/kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 824 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 834. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 824: Streszczenie epizodu

Streszczenie 824. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem, Süreyya, Yunus i Birce spędzają miły wieczór w restauracji. Po powrocie do domu kontynuują rozmowę w kuchni. Hümeyra uświadamia Parli, że nie jest odpowiednią partnerką dla Kerema. Dziewczyna się załamuje. Natomiast Inci, podsłuchując dorosłych, dowiaduje się, że Elif być może żyje. Postanawia na własną rękę szukać przyjaciółki. Ludzie Tarika wpadają na ślad Melek. Veysel, który jest przekonany, że kobiecie grozi niebezpieczeństwo, zabrania jej wychodzić z domu.

"Elif", odcinek 824: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 834. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 12 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.   

RadioZET.pl/Teleman.pl