Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 823 - STRESZCZENIE. Parla zabiega o Kerema [28.09]

1 min. czytania
25.09.2020 15:09
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 823. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla nadal zabiega o uwagę Kerema. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 823 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 823. odcinek "Elif".   

"Elif", odcinek 823: Streszczenie epizodu

Streszczenie 823. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla zabiega o uwagę Kerema. Tülay, Veysel i Melek pomagają Jülide w przeprowadzce. Emirhan mówi Şafakowi, że przenoszą się do odległej dzielnicy. Mężczyzna jeszcze stara się odwieść Jülide od tego zamiaru. Wszyscy docierają do nowego domu. Wtedy okazuje się, że właściciel, mimo umowy, zrezygnował z wynajmu.

"Elif", odcinek 823: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 823. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl