Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 822 - STRESZCZENIE. Parla oszukuje Kerema [25.09]

1 min. czytania
24.09.2020 14:40
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 822. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla oszukuje Kerema, by zostać w rezydencji. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 822 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 822. odcinek "Elif".     

"Elif", odcinek 822: Streszczenie epizodu

Streszczenie 822. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Parla wykorzystuje Kerema, bo chce jak najwięcej czasu spędzić w rezydencji. Mężczyzna czuje się zobowiązany do opieki nad dziewczyną. Jest przekonany, że to ona czuwała przy nim, gdy sam był chory. Süreyya widzi obłudę rywalki, ale nie może nic zrobić. Nowy właściciel domu informuje Jülide, że ma tydzień na wyprowadzkę. Kobieta decyduje się wynająć bardzo zaniedbany dom w dalekiej dzielnicy. Natomiast Tarik odwiedza Ranę, licząc, że kochanka mu wybaczy. Ona jednak dalej utrzymuje, że jest w szczęśliwym związku z Cemem.

"Elif", odcinek 822: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 821. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 25 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl