Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 821 - STRESZCZENIE. Parla symuluje chorobę [24.09]

1 min. czytania
23.09.2020 14:08
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 821. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Parla stymuluje chorobę. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 821 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 821. odcinek "Elif".    

"Elif", odcinek 821: Streszczenie epizodu

Streszczenie 821. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem i Süreyya spędzają miły wieczór w restauracji. Parla wpada w szał. Ze względu na przeziębienie Hümeyra proponuje jej, by została w domu. Parli podoba się ten pomysł. Wie, że Kerem będzie się nią zajmował i symuluje poważną chorobę. Mdleje w ramionach chłopaka, a obserwująca to Süreyya sądzi, że między nimi doszło do namiętnego pocałunku. Tymczasem podczas kolacji w domu Rany, gospodyni oraz Cem odgrywają zakochanych. Tarik jest wściekły i nie wierzy w nowy związek Rany.

"Elif", odcinek 821: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 821. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 24 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Teleman.pl