Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 820 - STRESZCZENIE. Kerem i Süreyya spędzają razem wieczór [23.09]

1 min. czytania
22.09.2020 14:11
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 820. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem i Süreyya spędzają razem wieczór. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 820 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 820. odcinek "Elif".   

"Elif", odcinek 820: Streszczenie epizodu

Streszczenie 820. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra stawia na swoim i Tarik idzie z nią do Rany. Kobieta przedstawia parze swojego narzeczonego Cema. Tarik z trudnością opanowuje złość. Natomiast Süreyya jest gotowa na kolację absolwentów. W ostatniej chwili dzwoni Parla, informując, że jest chora. Przerażona, że Kerem dowie się, iż nie ma żadnego zjazdu absolwentów, próbuje nakłonić go do rezygnacji z wyjścia. On jednak postanawia iść tam razem z Süreyyą. Na miejscu oboje przekonują się, że Parla kłamała. Kerem zaprasza towarzyszkę na kolację we dwoje.

"Elif", odcinek 820: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 820. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 23 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl