Obserwuj w Google News

"Elif", odcinek 819 - STRESZCZENIE. Jülide i Safak szukają domu [22.09]

2 min. czytania
21.09.2020 15:11
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 819. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jülide i Safak szukają domu. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 819 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 819. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 819: Streszczenie epizodu

Streszczenie 819. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide czuje się coraz lepiej, ale domownicy wciąż się o nią niepokoją. Jülide razem z Şafakiem wciąż szuka domu. Mężczyźnie zależy na tym, aby ona i Emirhan nie wyprowadzili się daleko. Natomiast Süreyya kończy przygotowania do kolacji, gdy do domu wraca Kerem i mówi, że wychodzi wieczorem z Parlą. Na domiar złego prosi dziewczynę o pomoc w wyborze odpowiedniego stroju. Zaskakuje ją wyznaniem, że idzie z Parlą tylko po to, by nie zrobić jej przykrości. W końcu proponuje, by Süreyya wybrała się na spotkanie absolwentów razem z nimi. Rana zaprasza Hümeyrę i Tarika na kolację do swojego domu. Kochanek próbuje znaleźć wymówkę.

Elif, odcinek 819: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 819. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 22 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl