Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 818 - STRESZCZENIE. Safak pomaga Jülide [21.09]

1 min. czytania
18.09.2020 14:43
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 818. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Safak zamierza pomóc Jülide w poszukiwaniu nowego domu. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 818 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 818. odcinek "Elif". 

"Elif", odcinek 818: Streszczenie epizodu

Streszczenie 818. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Şafak chce pomóc Jülide w poszukiwaniu nowego domu. Natomiast Süreyya postanawia przygotować kolację niespodziankę dla Kerema. Zamierza ugotować jego ulubione danie. Tymczasem, z pomocą Hümeyry, Parli udaje się namówić chłopaka na wspólne wyjście na zjazd absolwentów ich szkoły. Tarik bezskutecznie próbuje skontaktować się z Raną. Kobieta chce się zemścić. Dzwoni do Hümeyry i zaprasza ją do siebie.

Elif, odcinek 818: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 818. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 21 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl