Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 817 - STRESZCZENIE. Parla przychodzi do Macide [18.09]

1 min. czytania
17.09.2020 13:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 817. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku Parla przychodzi do Macide, bo chce zaimponować Keremowi. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 817 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 817. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 817: Streszczenie epizodu

Streszczenie 817. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Jülide nie udaje się znaleźć nowego mieszkania. Emirhan mówi Şafakowi, że niedługo muszą się wyprowadzić. Mężczyzna postanawia im pomóc. Natomiast Parla przychodzi do Macide. Kobieta bardzo chce zaimponować Keremowi. Do tego wypytuje Hümeyre o plany Sureyyi. Nie może znieść, że dziewczyna mieszka w rezydencji i z każdym dniem coraz bardziej zbliża się do Kerema. Natomiast domowników martwi kontuzja Tarika. Mężczyźnie udaje się ich przekonać, że skręcił nogę w firmie. Tülay zabiera Melek na spacer nad morze. Gdy postanawiają coś zjeść, Melek przypomina sobie, że była już w tym miejscu z Elif.

Elif, odcinek 817: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 817. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 18 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl