Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 815 - STRESZCZENIE. Vildan chce uciec z Elif [16.09]

1 min. czytania
15.09.2020 14:57
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 815. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Vildan chce uciec z Elif. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Elif, odcinek 815 - STRESZCZENIE. Vildan chce uciec z Elif [16.09]
fot. Screen

"Elif", odcinek 815 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 815. odcinek "Elif".    

Elif, odcinek 815: Streszczenie epizodu

Streszczenie 815. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Vildan czeka aż Kerem i Süreyya pojadą do szpitala. Po ich wyjeździe kobieta zamierza opuścić rezydencję i udać się do domu Jülide. Melek dowiaduje się, że Vildan pojawi się razem z małą dziewczynką. Gotuje więc dla niej ulubione dania Elif. Natomiast Vildan i Elif zostają niespodziewanie zaatakowane przez Tarika. Mężczyzna próbuje wydobyć z kobiety prawdę o lekach. Vildan jest przerażona zachowaniem mężczyzny. Obawiając się, że Tarik chce ją zabić, obezwładnia go i szantażuje.

Elif, odcinek 815: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 815. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 16 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl