Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 814 - STRESZCZENIE. Kerem i Süreyya czekają na pomoc [15.09]

2 min. czytania
14.09.2020 14:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 814. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem i Süreyya czekają na pomoc w zepsutym samochodzie. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 814 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 814. odcinek "Elif".   

"Elif", odcinek 814: Streszczenie epizodu

Streszczenie 814. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem i Süreyya czekają na pomoc w zepsutym samochodzie. Mężczyzna uświadamia sobie, że coś do niej czuje. Natomiast Macide nareszcie dostaje wyniki badań. Dowiaduje się, że złe samopoczucie było spowodowane skutkiem ubocznym zażywanych przez nią leków. Tarik zaczyna przypuszczać, że Vildan nie była z nim do końca szczera. Po meczu Emirhan i Şafak wracają do domu. Jülide cieszy się szczęściem chłopca. Vildan poznaje wyniki badań Macide. Obawiając się zemsty Tarika, postanawia uciec razem z Elif i schować się u Jülide. Natomiast Kerem i Süreyya wracają wreszcie do domu, a kobieta musi zrezygnować ze swojego planu.

"Elif", odcinek 814: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 814. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 15 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl