Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 813 - STRESZCZENIE. Macide czeka na wyniki badań [14.09]

1 min. czytania
11.09.2020 14:32

Streszczenie 813. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide czeka na wyniki badań. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 813 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 813. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 813: Streszczenie epizodu

Streszczenie 813. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide z niepokojem czeka na wyniki badań. Hümeyra namawia Tarika, by odesłał Vildan i Elif do domu. Natomiast Veysel i Tülay martwią się stanem Melek. Emirhan ukrywa przed Jülide, dlaczego nie chce wybrać się na mecz. Samochód Kerema i Süreyyi psuje się na mało uczęszczanej drodze. Şafak odkrywa, że koledzy śmieją się z Emirhana. Zarzucają mu, że nie potrafi grać w piłkę, bo nie ma ojca. Mężczyzna proponuje chłopcu, by wspólnie wybrali się na mecz.

Elif, odcinek 813: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 813. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 14 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl