Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 812 - STRESZCZENIE. Kerem i Süreyya zbliżają się do siebie [11.09]

1 min. czytania
10.09.2020 14:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 812. odcinka serialu 'Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem i Süreyya zbliżają się do siebie pod wpływem ostatnich wydarzeń. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 812 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 812. odcinek "Elif".   

Elif, odcinek 812: Streszczenie epizodu

Streszczenie 812. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem i Süreyya czują się wyczerpani. Wracają do domu, by się zregenerować. Chcą zabrać Elif, ale Vildan nalega, by dziewczynka została pod jej opieką. Natomiast Tarka przeraża myśl o wynikach badań toksykologicznych Macide. Jülide jest zdziwiona, że Emirhan nie chce uczestniczyć w meczu piłkarskim. Kerem i Süreyya zbliżają się do siebie pod wpływem wspólnych trudnych doświadczeń. Dziewczyna ma coraz większy problem z ukrywaniem uczuć. Wszystko wskazuje na to, że i dla Kerema staje się coraz ważniejsza.

Elif, odcinek 812: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 812. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 11 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl