Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 811 - STRESZCZENIE. Tarik zaczyna się bać [10.09]

1 min. czytania
09.09.2020 15:11
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 811. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik zaczyna się bać, że prawda wyjdzie na jaw. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 811 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 811. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 811: Streszczenie epizodu

Streszczenie 811. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Veysel i Tülay decydują się zostawić Melek w spokoju. Pokazują jej tylko zdjęcia z przeszłości. Na fotografiach kobieta rozpozna tylko córkę. Natomiast Emirhan dowiaduje się, że w okolicy ma się odbyć mecz, w którym udział wezmą synowie z ojcami. Chłopiec jest smutny, ale nie zdradza nikomu co go trapi. Lekarze oczekują wyników badań Macide. Tarik jest przerażony, że prawda wyjdzie na jaw.

Elif, odcinek 811: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 811. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 10 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl