Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 810 - STRESZCZENIE. Elif przebywa w szpitalu, gdzie leży Melek [9.09]

1 min. czytania
08.09.2020 15:09
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 810. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif przebywa w szpitalu, w którym znajduje się jej matka. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 810 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 810. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 810: Streszczenie epizodu

Streszczenie 810. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Elif przekonuje Kerema, by wziął ją do szpitala. Okazuje się, że tam również przebywa Melek, przyprowadzona przez Veysela i Tülay. Choć obie rodziny są w tej samej placówce, nie dane jest im się spotkać. Podczas próby ucieczki Melek chowa się w sali, w której walczy o życie Macide. Kiedy kobieta odzyskuje przytomność, dostrzega Melek. Natomiast Veysel i Tülay martwią się o chorą. Lekarze mają problem z ustaleniem, co dzieje się Macide. Domownicy przypuszczają, że to nowe leki doprowadziły ją do tak opłakanego stanu. Są szczęśliwi, że stan kobiety ulega polepszeniu.

Elif, odcinek 810: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 810. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 9 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl