Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 809 - STRESZCZENIE. Rodzina czeka na wieści o zdrowiu Macide [8.09]

1 min. czytania
07.09.2020 14:23

Streszczenie 809. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie bliscy Macide w napięciu oczekują, aż jej stan się poprawi. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej. 

Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

"Elif", odcinek 809 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 809. odcinek "Elif".   

Elif, odcinek 809: Streszczenie epizodu

Streszczenie 809. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Bliscy Macide w napięciu oczekują, aż jej stan się poprawi. Kerem otrzymuje wsparcie od Parli, ale Süreyya również go pociesza. Natomiast Tarik nie może darować Vildan, że nie przypilnowała tabletek. Okazuje się jednak, że kobieta podłożyła właściwe leki. Ich kłótnie podsłuchuje Süreyya. Tülay źle się czuje z myślą, że wywierała presję na Melek. Wraz z Veyselem chce sprawdzić, jak się czuje kobieta. Decydują się ją zabrać do szpitala. Tarik odkrywa, że Rana złożyła wypowiedzenie.

Elif, odcinek 809: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 809. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 8 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl