Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 808 - STRESZCZENIE. Macide leży nieprzytomna w szpitalu [7.09]

1 min. czytania
04.09.2020 14:21
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 808. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide leży nieprzytomna w szpitalu, jej bliscy są przerażeni. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.  

"Elif" odcinek 808 kadr z serialu
fot. YouTube/kadr z serialu "Elif"

"Elif", odcinek 808 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 808. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 808: Streszczenie epizodu

Streszczenie 808. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Şafak cieszy się, że u Jülide gości Melek. Jest też zły na matkę, że wbrew obietnicom w dalszym ciągu rozsiewa plotki na temat Jülide. Natomiast Macide leży nieprzytomna w szpitalu. Jej bliscy są przerażeni. Tark również przyjeżdża do szpitala i udaje zatroskanego zięcia. W rzeczywistości czeka na zgon teściowej. Şafak okazuje się bardzo pomocny w sklepie. Jülide czerpie przyjemność z jego obecności. Lekarka dopytuje o leki przyjmowane przez Macide. Tark i Vildan są zdziwieni, kiedy Hümeyra przekazuje jej pojemniki, w których była trucizna.

Elif, odcinek 808: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 808. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl